Email Drukuj PDF

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej - poczta służbowa

Imię i nazwisko

Stan na 21.09. 2015r.

Pogoda - Warszawa

• Idzie jesienna słota - prognoza długoterminowa
    Według najnowszych prognoz jesienna słota przyjdzie do nas szybciej, niż byśmy sobie tego życzyli. Tylko przez najbliższe dni pogodę nad obszarem Polski kształtować będą układy wyżowe, rozciągające się od Rosji po Europę zachodnią. To dzięki nim jeszcze przez chwilę będziemy mogli cieszyć się dobrą, słoneczną pogodą. pogoda.wp.pl

Muzyka - recenzje

Recenzje: Muzyka - Wirtualna Polska