Email Drukuj PDF

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej - poczta służbowa

Imię i nazwisko

Stan na 21.09. 2015r.

Pogoda - Warszawa

• Burze i nawałnice nad Polską. Utrudnienia na kolei i w ruchu lotniczym
    • Przez Polskę przechodzą gwałtowne burze i nawałnice • Straż pożarna interweniowała 1392 razy • W woj. warmińsko-mazurskim trzy osoby zostały ranne, gdy drzewo spadło na pociąg • Burze wywołały utrudnienia w ruchu lotniczym w Warszawie oraz na południowym wschodzie kraju • Problemy po nawałnicy wystąpiły też na Centralnej Magistrali Kolejowej pogoda.wp.pl

Muzyka - recenzje

Recenzje: Muzyka - Wirtualna Polska