Email Drukuj PDF

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej - poczta służbowa

Imię i nazwisko

Stan na 21.09. 2015r.

Pogoda - Warszawa

• Prognoza pogody na 8 grudnia
    8 grudnia od rana musimy bardzo uważać na jezdniach i chodnikach. Synoptycy wydali ostrzeżenie: na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu oraz miejscami w Małopolsce i na Śląsku od rana występować będą opady deszczu i mżawki. Marznąca woda powodować będzie na drogach niebezpieczną gołoledź. Będzie bardzo ślisko! Zachowajmy szczególną rozwagę i rozsądek. pogoda.wp.pl

Muzyka - recenzje

Recenzje: Muzyka - Wirtualna Polska