Rozporządzenie w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych

UWAGA  UCZNIOWIE  I RODZICE !!!

REKRUTACJA DO LICEÓW, TECHNIKÓW, ZASADNICZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH NA ROK SZKOLNY 2012/13

Drodzy uczniowie klas trzecich gimnazjum!
Dnia 8 lutego 2012r. ukazało się najnowsze rozporządzenie w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych.
Zachęcam do zapoznania się z rozporządzeniem, które określa zasady, terminy i tryb rekrutacji oraz sposób przeliczania na punkty ocen i wyników egzaminów. Niniejsze rozporządzenie będzie tematem do dyskusji na godzinach wychowawczych.
Nadchodzi ostatni moment, aby powtórzyć i utrwalić wiadomości. Od waszej determinacji i ciężkiej pracy zależy, czy wyniki egzaminu będą pomyślne, czy oceny na koniec gimnazjum będą takie o jakich marzycie. Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do egzaminu, które prowadzone są od października 2011r.
Życzę wytrwałości i skupienia się przez najbliższe tygodnie na zdobywaniu wiedzy.  zobacz rozporządzenie...>

Wicedyrektor Bożena Bogucka

Pogoda - Warszawa

• Prognoza pogody na 17 stycznia